?

Log in

No account? Create an account
Екзарх Всього Існуючого в екзилі. [entries|archive|friends|userinfo]
Blacky

[ website | "Замки і храми України" ]
[ userinfo | Блекопедія ]
[ archive | Раніше ]

Ралі !Фортеця"-2019 [травень. 11-е, 2019|11:47 pm]
Blacky
[Tags|, , , , , , , ]


Сьогодні після багаторічної перерви у Кам'янець повернулося авторалі - і народ радів з цього приводу, і масово пер кладками і старими викришеними каньйонними сходами (Старе місто було перекрите) подивитися на перегони. Спочатку я мріяла, щоб такі ж натовпи глядачів були і в "Останньої столиці", і в "Тріумфальної арки" за тиждень, але потім зрозуміла, що не треба воно ані реконструкторам, ані повітроплавцям.Бо враження таке було, що цього вечора в Старе місто приповзли всі виборці Зеленського з усіх околиць. І навіть серед спортсменів такі були.
Картинок буде мало, тексту теж.


Мені здається, що перегони з папахканням і підпукуванням могутніх двигунів не надто класно впливають на стіни наших укріплень. Вапняк, знаєте, він крихкий. Плюс я дуже, дуже некомфортно почуваюся, коли щось пролітає повз мене на швидкості. Так, людей елімінували з вулиць (і це правильно!!!) настільки вдало, що з дрона деякі ділянки маршруту ралі виглядали ідеальними декораціями для фільму про нейронну бомбу: ніде нікого. Але тварини, чорт, тварини. Старе місто повне котиків і песиків, а як гонщики звертають увагу на котиків і песиків я знаю, на жаль, не з чужих слів :(


Коротше, моя воля, я б обмежилася переглядом проїзду всіх ралійних автівок по "Стрімкій лані" (якраз їхали на старт). Але Грицю ж цього було мало.


І Гриць насолодився ралі на повну котушку. В мене он і зараз ралі під ногами - сидить і грається машинками, поставив поліцейські машини загорожами, зробив якісь конуси, за які не можна заступати, поприбирав з килима іграшкових чоловічків - все як було ввечері, коротше.


Ця в перегонах участі не брала.


Представлення всіх учасників перегонів. Першими виїжджали нульовики - машини безпеки. Вони проїжджають всю трасу до того, як на неї вибираються спортсмени - і перевіряють, чи все ок.


Все було ок.
Цей етап чемпіонату України - міжнародний. Приїхали команди з Польщі, Естонії (аж три екіпажи, здається), Литви та Німеччини. Ось це антикварний майже ГАЗ з Естонії. Там таких було два.


А це він в бровку в'їхав біля Катедри.


Всі п'ять чемпіонів України на сцені одночасно. Як тільки прізвище у чемпіона на -енко, так починається російська мова. Показовий факт :(


Чемпіони дуже зраділи призам від Водафона.


Чи дівчатам з модельної агенції Модас (якщо помилилася у назві. виправте мене).


Феміністкам захід би не сподобався: жіночий екіпаж ведучий теж зустрічав коментарями на кшталт: "Ай пілот молодець, постаралася і знайшла комбінезончик з рожевими деталями, ну молодчинка". Але мізогінією просякнуте все навколо (по собі знаю), тут роботи ще на роки.


А ось і ведучий.
Просто картинки з презентації екіпажів.


Змішаний екіпаж (був ще чисто жіночий)


Німці. А ні, литовці.


О. а це жіночий.


Трамплін біля ратуші був дитячий такий.
Оті круги, які бабій нашаманив біля Трінітарського, автівки об'їжджали агресивно. Там було таки динамічніше - і страшніше (ну ненавиджу я швидку їзду). Але все одно - знімати такий спорт треба вміти. Я його не люблю - і не вмію.


Новопланівський і машинка.


Тут поруч зі мною стояв бомж і активно і дуже тверезо і розумно коментував те, що відбувалося.


До фортеці все одно б не дійшла - там міст був перекритий. Знімала здаля.


Біля Катедри було страшно багато глядачів. Деякі вже навіть не стояли, а лежали у кущах. Скрізь мат і цигарки. Вкрай некомфортно.


Накопичувальна зона перед стартом.


Пілоти готуються до ралі.
Та й таке. Чи поїду завтра у Вербку на чергові перегони - велике питання.


ПосиланняВідповісти