Blacky (kamienczanka) wrote,
Blacky
kamienczanka

Їх ТАК багато!


Вони знову тут, їх стільки, скільки давним-давно вже не було, вони прекрасні і такі рідні - але цього року більша частина повітроплавчої фієсти на Кубок Поділля проходить боком.
Бо ще вранці я вела малого в садочок - і він так само, як ці люди, рахував у небі кулі (над садочком їх летіло сім!) - а вже в обід у нього розболівся животик. Далі понеслося: три хірурги, підозри на апендицит (не справдилися), ургентна лабораторія і врешті-решт дитяча лікарня, де ми й опинилися. Щось інфекційне, лікуємось.
Тому вечірнього сяяння куль тут не буде -вибачте, кулі, я вас дуже люблю, але цього року в нас така от халепа.  :(То в нас на кулі було півгодини між лікарнями - Грицька навіть не захотів виходити з машини, я сама на вали збігала.


Політ був вільний - тому точки старту пілоти обирали самі. Більшість отаборилися на полі за селом Зіньківці.


Кам'янчани злітали з площі перед міськвиконкомом.


А три польських екіпажі вибрали майданчиком вали Нової фортеці.
Надувалося, правда, чомусь лише дві кулі.


Це Сергій Гнап, напевно, так грається. А гарно, гарно. Поруч з кулею навіть жахлива синодальна архітектура здається менш кошмарною.


Глядачів було море - це круто.
Виходячи з мови, туристи прибули з Польщі, України - і всіх сіл і дєрєвєнь Рязанщини.


Кулі - вони ж велетенські, і навіть на великих Валах їм було трохи тісно. Під час надмухування вони штовхалися, як хлопчаки у молодшій групі за машинку.


Сусідська куля тут виступає лаштунками польському екіпажу.


Поляки драматично і вміло тримали паузу. Вони чекали. І вже коли і з центру міста полетіли кам'янецькі пілоти, а з Зіньківців стартанули кияни, львів'яни та інші гості міста -


кохані поляце нарешті підняли свої кулі.


Глядачі навіть аплодували.


Скільки я вже тих стартів бачила, скільки вже й сама літала - а намилуватися не можу. Прекрасне, могутнє, чудове видовище.І в суботу, і в неділю кулі так само літатимуть над містом. Місць на польоти вже немає, але помилуватися ними можна бешкоштовно - як завжди.

Tags: Весна, Кам'янець-Подільський, Кулі, Повітроплавання, Повітроплавці, Повітряні Кулі, Стара Фортеця, Старе Місто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Маланкафест-2020: куренти та ілюзорні Вашківці

  Ordnung muss sein. Я завжди писала про всі маланкафести у Чернівцях - 2020-тий не стане виключенням. Тільки втома править бал. втома підказує…

 • І знову привіт: Бояни і Припруття

  Я не була тут три роки - їздила 7 січня до Криворівні. Ну привіт знову, Бояни і Припруття. Глянемо, що змінилося за цей час? (Спойлер: мало що.…

 • Перші маланки-2020

  Як завжди останнім часом, вранці 1 січня ми вирушили в Герцаївський район - за маланками. Дорогою заїхали перевірити. чи справді ходить 1.01…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments