?

Log in

No account? Create an account
Екзарх Всього Існуючого в екзилі. [entries|archive|friends|userinfo]
Blacky

[ website | "Замки і храми України" ]
[ userinfo | Блекопедія ]
[ archive | Раніше ]

Кельнський карнавал: ностальгія [лютий. 27-е, 2017|04:41 pm]
Blacky
[Tags|, , , , , ]


Цього року Рейн карнавалить без мене - сьогоднішній Rosenmontag вже відшумів, напевно, і в КельніЮ і в Майнці, і в Дюссельдорфі.
А в мене є картинки з минулорічного параду, які ніде не показувала. То хай собі будуть.
От саме так - мінус трубка - я вирішила провести ранок 8 лютого 2016 року. За день до того їздила на карнавал Schoduvel у Брауншвайг, а сьогодні їхати нікуди не треба, карнавал сам прийде до мене. Я в Дюссельдорфі - і карнавал буде там само, десь опівдні.


Ліниво так включила готельний телевізор - там якраз транслювали початок Кельнського карнавалу. Фанфари, прусаки у перуках, тисячі і тисячі глядачів - ну, все як завжди.Аж раптом пряма трансляція перервалася включенням з Дюссельдорфу, теж прямим. Пусті трибуни, вітер несе по площі сміття, дядько пробує перекричати вітер...
Коротше, моя німецька не надто хороша, аледоходитьі  до мене:. ніякого карнавалу в Дюссельдорфі сьогодні не буде. Вітер 12 м/с, небезпечно, платформи можуть попадати, трибуни можуть попадати. Коротше, вдруге в новітній історії свята карнавал у Дюселі відміняють.
Тиц.
І що робити???


Їхати в Кельн. що ж ще.


І за годину я вже там. Цікаво, а чи бувають в Розенмонтаг у Кельні туристи, котрі про карнавал не чули, виходять з потягу до собору - а навколо таке:Напевно, бувають. Аж їочеться влізти у їхню шкуру: їхали лише за архітектурою, а маємо в комплекті ще й наймастабніше свято країни. І всі навколо - в костюмах.

Ось це, наприклад, не колона. не парад. Це глядачі ходять шукають місце для зупинки.


Кельнський карнавал - якщо дивитися лише на картинки - можливо, не саме цікаве явище на землі. Нє, ну енергетика Красноїльської маланки значно потужніша, це правда. Але мастшаб Рейну, що карнавалить, теж п'янить. 1 200 000 глядачів лише у Кельні. 800 000 - у Дюссельдорфі (коли там вітер не бушує). А ще є Бонн, Ессен, Аахен, Майнц і так далі.


І тисячі, тисячі учасників - котрі розкидають у натовп тонни шоколадок і букетів, а юрба кричить "Камелле!!!!" - і тягнеться до солодощів.


О, селфі. Бачите, з фотиком я одна. Всі інші співають, смалять цигарки (через це я постійно змінювала своє місце, бо дихати тим смородом було нестерпно) - і вимагають квітів і цукерок, як юні панночки на першому побаченні.


В Кельні зранку теж був дощ і негода, вітер теж був солідний - деякі групи парадували у целофанових накидках, щоб не зіпсути дорогі костюми.


Але швидко випогодилося - і сонце гралося зайчиками на міді інструментів.


Як завжди, платформи розбавляли групи танцюристок, яких несли на плечах кремезні хлопці. В костюмах танцюристок продумано геть все.


Аж так. Ну, не знаю. Дитячі труси в мереживах поверх товстих рейтузів - якесь дитячо-садочкове уявлення про сексуальність :)


Як сонечко :о)


І групи деякі, і платформи були тими самими, що й на карнавалі-2015. І цих дикунів вже бачила (Sansi-Bar), і більшість платформ з прусаками.Але нових платформ у процентному відношенні таки більше.
Ось ця дуже сподобалася - ну. зрозуміло чому. Ціле місто! Цілий Кельн! Далі вона ще кілька разів у фотках буде тут траплятися.

Пірррати.


Нпйкреативніші костюми - на самому початку колони. І так, навіть прокинувшись під початок карнавалу в іншому місті, цілком собі можна ще встигнути побачити все-все-все. Маршрут ходи - понад 6 км, рухаються повільно, ніхто нікуди не поспішає. Так що бачила геть все.


Сонячно було, вітряно, перед-весняно.О, минулого року ці були з жуками. Тепер самі колорадсько-жукові в'язні. Лівий схожий на підстаркуватого радянського д'Артаньяна.


Гумор більшості платформ без знання контексту і не зрозуміти. А, ну і фіг з ним, з конкекстом. :)


Цього разу мені разів зо п'ять протягували букетики. Я їх роздавала всім сусідам, ті страшно тішилися. Ця радість першим квітам теж без контексту, здається, губиться. Я збирала лише цукерки. Назбирала стільки, що їли їх з малим потім ще кілька тижнів.


От від цього був букетик, пригадується.


А цей поділився мармеладними ведмедиками.


А цей нічим не ділився, він просто красивий і зелений.


Дикуни. Дуже фотогенічні.Ще раз улюблена платформа-2016.Бам!


Обов'язково щороку є кілька платформ на політичну тематику. Тут Меркель трішки полестили.


Минулого року німців найбільше тривожила ситуація з Грецією.


Знову літаючі танцюристки.

Мідь виблискує.Позаду закриваються всілякі культурні інституції, поки з екрану комп'ютера на споживача сиплеться добро у вигляді онлайн-шопінгу.


Експерти у сортах лайна по-кельнському.


Греки. На цей раз не настільки політично-похмурі.


Демократіє!!!Зюссен кюссен.


З кельнським собором була не одна, а відразу три платформи. Ось ця - № 2, з гномами.  А позаду за іграшковим собором - найсправжнісінька кельнська ратуша.


Маланкарі з Чагра чи Молодії теж люблять платформи-кораблі.


Ось тут ратушу можна краще роздивитися :)


Платформа про недобудований оперний театр.


Піратесси з ромом. Кухлі в тему.


А ось і третя-платформа-собор. Собор-пісуар. Тема, знайома всім пам'яткам архітектури світу, напевно.


Глядачі.


Селфі № 2, непросте таке, закручене.

Ну, і вистачить :)ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: demarcos
2017-02-27 05:11 pm (UTC)
Був вчора на карнавалі в Вісбадені, сусід Майнца. Сподобалось)
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2017-02-27 05:54 pm (UTC)
Класно! Ми були в Вісбадені колись. Але поза карнавалом місто видалося солідним і трохи нудноватим.
(Відповісти) (Parent) (Thread)