?

Log in

No account? Create an account
Ніч музеїв у Кам'янці + вечір 19 травня - Екзарх Всього Існуючого в екзилі. [entries|archive|friends|userinfo]
Blacky

[ website | "Замки і храми України" ]
[ userinfo | Блекопедія ]
[ archive | Раніше ]

Ніч музеїв у Кам'янці + вечір 19 травня [травень. 20-е, 2012|12:23 am]
Blacky
[Tags|, , , , , , , ]


я рада, що цей день у мене був: я не можу відправити його у небуття без сліду, але я другу добу без сну, тому лише картинки.

Танік_мак, гайдук, я сподіваюся на ваші хоч якісь може коменти, бо ну реально - завтра полонина, після завтра Львів, у вівторок Італія, а мені ще купу статей писати по подіях. Допоможіть :)Спочатку про погане - Порта Темпоріс (Porta Temporis) провалилася.

на місці людей, котрі за ЦЕ платили свої кровні, я б обеззброїла "лицарів" і відправила оргів на конюшню. До конюха. З батогом.
Бо це сором, сором, сором.
ось що буває, коли бажання заробити бабло переважає всі інші бажання. Фестивалі робляться заради ідеї і ентузіастами,а не заради грошей не зовсім зрозуміло ким.
повний провал, повне фіаско.
При таких фантастичних як для кам'янецького фесту вливаннях фінансів мати такий пшик на виході... Ну не знаю.

Шкода мені особисто мого давнього друга Ігоря Скальського, котрий абсолютно безкоштовно зробив для ЦЬОГО лазерне шоу.


І більше про драконів ні слова.
Поки що.


Бо нашо слова, коли є картинки. Вони більш промовисті (кадр для тих, хто в темі:о))


З Ночі музеїв.


Я дуже люблю фольклор, і хоча Гайдук лютував, що фольклорний фестиваль (з учасниками з 11 країн) вдерся на територію фортеці, мені таке сусідство етніки і реконструкції подобалося.Дуже кльово і дуже душевно було і серед артистів з усієї Європи, і серед реків з усіх часів.Вінницький вермахт порвав усіх, але в менекартинки якісь темні, потім може покажу вам німців з "Вервольфу".


От вам: 1919 (УНР), Друга світова (француз) і XVII ст. (пан хоружий).


Є більш монолітні кадри - лише УНР, скажімо.
Або лише українки з короваями.

або галісійсько-іспанські шикарні барабанщики.


або вікінги з Чернівців.


або поляки. Класні поляки.Але ж були ще й кулі!!! І як були!!!Вечірня гонка на машині за Валіком Щенявським, котрий ну просто звір (двічі за 24 години пройшов під мостом "Стрімка лань". Вдруге його там же переслідував Копча) - це було щось.
Фоти будуть потім, якщо час буде.


Дуже був гарний вечірній старт сьогодні.Хоча і вчорашній був нічо, але ж без сонця...


а сьогодні стартувалося пілотам і екіпажам гарно і легко.


Бо ось що в нас є.

Репортаж в УНІАН
ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-27 06:33 am (UTC)
А що це ви так іноземною і "господа"? Давайте відразу Їхні Високоблагородія, чого ж ?:)
Поцікавтесь у благорордій, скільки дав "лінк" (лише він, без внесків пана Мазурчака і міста) - і в скільки разів ця сума більша за проплату дороги реконструкторам і гонорарів музикантів
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2012-05-27 12:25 pm (UTC)
Мадам, давайте тако. Ви не знаете, той не кажiть. Скiльки хто дав, на що пiшли грошi i хто що вимагав (цiна на бiлет, зовсiм не забаганка оргiв, а колегіальне рішення) достеменно вiдомо мало кому. При всiх вливаннях, порахували б скiльки пiшло на будiвництво. Ви ж були, але бачили тiльки погане. А органiзацiя забрала не один мiсяць роботи в самих органiзаторiв, i не тiльки розумової. Ви згоднi мiсяць працювати за нiц? (я не маю до тих робiт вiдношення, тож не виправдовую себе, образливо за людей на яких ви виливаете бруд, керуючись особистим непорозумiнням з окремими людьми.) Будьте адекватнiшою, ато вийде як з Игорем Гарiним, котрий на хвильку сiв на лавку бiля аппаратури, а в вас в репортажі написано що він керував музикою)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-27 01:28 pm (UTC)
де в мене про Гаріна хоч слово?
який бруд? Фестиваль не вдався - це факт, до чого тут бруд? Щодо роботи за так, так я переважно лише так і працюю - і не бачу нічого в цьому поганого. Лише ентузіазм і дає результати, як тільки в когось з*являється ідея "а давайте будемо на цьому заробляти" - все, кінець.
Так і вийшло.
Ціна на квиток таки була неадекватною - просто в народа є ж альтернативи: хотин. Меджибіж. той же Форпост за тиждень, і все значно дешевше.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2012-05-27 03:33 pm (UTC)
Отут, http://kamienczanka.livejournal.com/203566.html раз ви вже спитали.Цитую: "Танці. Нарешті під більш-менш автентичну музику (спочатку Ігор Гарін врубав на фестивалі таааакий запальний єврейський клезмер, що я мимоволі запідозрила, що в лицарів під латами єрмолки)." Маю сказати що Игор був досить здивований таким відкриттям. Я дуже радий що в вас виходить працювати лише на ентузіазмі, але ідеею дітей не нагодуеш. Тим більше наприклад Антон, якого вже згадували тут, аргументував свій демарш саме відсутністю заробітку. Така ось ідея. А бруд, так а що в цьому пості щось було крім бруду, по відношенню до Порта темпоріс? Крім цінової політики, яку згодом переглянули, і квиток коштував 50 гривень, ви якісь аргументи навели? Одне суцільне фу. Жоден пост про Руську браму не лишается без бруду. Хоча всім давно наплювати, до речі.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-27 05:06 pm (UTC)
Перепрошую, ви впевнені, що я не можу висказати власну точку зору у власному жж? Точно? Тим більш про фестиваль, на який - вашими словами ж - "всім давно наплювати, до речі"?
Порта мені не сподобалась - і я могла б написати все значно жорсткіше. І про відсутність публіки, і про "вистави" поганою російською, і про галерне рабство "Камерати", яку було дуже шкода - в якийсь момент вони грали для одного глядача, що жах, бо вони варті більшого... І я могла б написати про це у всеукраїнську якусь пресу - натомість я просто промовчала публічно і написала кілька речень приватно у власному жж. Я повинна брехати тільки тому, що фестиваль кам'янецький? З якого б дива? :о)
Ви трішки забуваєтесь, коротше :о)

а щодо цінової політики... я постояла трішки потім на вході і поспостерігала, як там все. Під кінець вже пускали й за 25 гривень, а нема - то й так, аби йшли. Все одно ж не йшли, розумієте? І в цьому не я винна.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2012-05-27 09:14 pm (UTC)
Так пишіть) Тим біль що слова "всім давно наплювати, до речі", це про ваш бруд. Пишіть і про відсутність публіки, бо її і справді було мало. І про рабство камерати, хоча я думаю що вони люди дорослі і мають якусь мотивацію, оскільки всетаки грали. І про вистави поганою россійською, хоча погана вона тільки у львівських дівчат. Так пишіть і в прессу, хто вам забороняе? Тільки пишіть правду, а не рефлексуйте. Ви не повинні брехати, але ві брешете, бо "мені не сподобався" і "провальній" трохи різні речі.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-28 05:53 am (UTC)
Я сама собі вирішую, ппро що і куди писати :о) І не повірите, але "провальний" - це синонім "публіки справді було мало". Абсолютний синонім :о)
А на це - "cлова "всім давно наплювати, до речі", це про ваш бруд" я, на жаль, можу відповісти лише чужими словами: "Мені все одно, що ви про мене думаєте. Я про вас не думаю взагалі".
Вже хоча б тому, що я вас не знаю :о)
(Відповісти) (Parent) (Thread)