?

Log in

No account? Create an account
Ніч музеїв у Кам'янці + вечір 19 травня - Екзарх Всього Існуючого в екзилі. [entries|archive|friends|userinfo]
Blacky

[ website | "Замки і храми України" ]
[ userinfo | Блекопедія ]
[ archive | Раніше ]

Ніч музеїв у Кам'янці + вечір 19 травня [травень. 20-е, 2012|12:23 am]
Blacky
[Tags|, , , , , , , ]


я рада, що цей день у мене був: я не можу відправити його у небуття без сліду, але я другу добу без сну, тому лише картинки.

Танік_мак, гайдук, я сподіваюся на ваші хоч якісь може коменти, бо ну реально - завтра полонина, після завтра Львів, у вівторок Італія, а мені ще купу статей писати по подіях. Допоможіть :)Спочатку про погане - Порта Темпоріс (Porta Temporis) провалилася.

на місці людей, котрі за ЦЕ платили свої кровні, я б обеззброїла "лицарів" і відправила оргів на конюшню. До конюха. З батогом.
Бо це сором, сором, сором.
ось що буває, коли бажання заробити бабло переважає всі інші бажання. Фестивалі робляться заради ідеї і ентузіастами,а не заради грошей не зовсім зрозуміло ким.
повний провал, повне фіаско.
При таких фантастичних як для кам'янецького фесту вливаннях фінансів мати такий пшик на виході... Ну не знаю.

Шкода мені особисто мого давнього друга Ігоря Скальського, котрий абсолютно безкоштовно зробив для ЦЬОГО лазерне шоу.


І більше про драконів ні слова.
Поки що.


Бо нашо слова, коли є картинки. Вони більш промовисті (кадр для тих, хто в темі:о))


З Ночі музеїв.


Я дуже люблю фольклор, і хоча Гайдук лютував, що фольклорний фестиваль (з учасниками з 11 країн) вдерся на територію фортеці, мені таке сусідство етніки і реконструкції подобалося.Дуже кльово і дуже душевно було і серед артистів з усієї Європи, і серед реків з усіх часів.Вінницький вермахт порвав усіх, але в менекартинки якісь темні, потім може покажу вам німців з "Вервольфу".


От вам: 1919 (УНР), Друга світова (француз) і XVII ст. (пан хоружий).


Є більш монолітні кадри - лише УНР, скажімо.
Або лише українки з короваями.

або галісійсько-іспанські шикарні барабанщики.


або вікінги з Чернівців.


або поляки. Класні поляки.Але ж були ще й кулі!!! І як були!!!Вечірня гонка на машині за Валіком Щенявським, котрий ну просто звір (двічі за 24 години пройшов під мостом "Стрімка лань". Вдруге його там же переслідував Копча) - це було щось.
Фоти будуть потім, якщо час буде.


Дуже був гарний вечірній старт сьогодні.Хоча і вчорашній був нічо, але ж без сонця...


а сьогодні стартувалося пілотам і екіпажам гарно і легко.


Бо ось що в нас є.

Репортаж в УНІАН
ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: terwik
2012-05-19 09:45 pm (UTC)
До речі, хтів запитати десь біля 9-тої, бачив з Турецького мосту якесь шествіє з факелами біля Руської брами. Що то було?
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: thror
2012-05-20 02:32 am (UTC)
Я вже традиційно звик до твого ставлення до Камянецького середньовічного клубу, але чи можна в приват (чи не в приват :-) якісь коментарі в чому була провальність Порта Темпоріс, бо ми ж теж робимо і таки заради грошей, хоча може душа якась ще і залишається по старій звичці:-)

Сподіваюсь що Форпост тебе не розчарує - Хмельницькі хлопці мають все зробити файно.

ЗІ. Не туди відповів.

Edited at 2012-05-20 02:32 (UTC)
(Відповісти) (Parent) (Thread) (Expand)
(без теми) - (Анонімно) Expand
From: svelichko
2012-05-20 02:39 am (UTC)
Красота! Дуже дякую! І коли Ви це все встигаєте?
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-20 03:22 am (UTC)
та ладно, відстані у нас в місті маленькі.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: wildtour
2012-05-20 03:15 am (UTC)
Толи Каменец, таки город фестов в Украине № 1. Толи Blacky, об этом всюду поспевает постить и писать :)
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-20 03:21 am (UTC)
А де саме "всюду" я ще про це пишу? Навіть в уа-тревелзі давно не дублюю, там якийсь не мій контингент, майже суцільно російськомовний.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: haiduk_kamienec
2012-05-20 06:32 am (UTC)
Традиційно дякую за фото!
Коментар:
- Європейська ніч музеїв - акція загально європейська, на меті має саме популяризацію музеїв, зайва спроба звернути на себе увагу в тому числі місцевої громади. Тому чесно кажучи ми дещо програли від того що ця акція співпала з Днем міста - ми стали ніби частиною цього свята. Це головна причина чого я "лютував" в фортеці з приводу фестивалю етно колективів. + Мкане просто не попередили що вони будуть - якби я знав то розвів би в просторі і часі більш чітко реконструкторські заходи і концерт. Сам концерт був супер! При всій моїй явній неповазі до фолькльору як явища ерзац культути - тут було реально круто - різні, яскраві, неповторювані -+ суперова позитивна енергетика- було дійсно класно. Але вони + глядачі нас ледь не розтоптали - і замість того щоб займатись своїми справами - ми вимушені були три години кліпати балухами - "хто за це дійство відповідає? коли це скіньчиться? і де нам подітись?"
- ну але це не катастрофічно.

Про реконструкторську частину: - ідея виникла спонтанно, ніч музеїв треба було відзначати. ставати традиційним нашим табором по 17 ст - вже троха надоїло. Бачив в тебе в ЖЖ посилання на вікінгів з Чернівців - "Берсерк". Стало цікаво - чого ми так близько і досі не знайомі, Далі за цією ж логікою - в Хмельницькому є Перша і друга світова, є клуб "Воїн", В нас в клубі є людина що займається другою світовою - цогоб ще й його не попросити привезти своїх друзів. от і вийшов "Парад епох":
- чернівецький "Берсерк" - вікінги (до речі дуже було приємно познайомитись - за своїм досвідом по росіянам знаємо ранятники душевні люди - приємно що в Україні так само.)
- середньовіччя теж було - наш (вже наш ;) ) Антон + хмельницький "Воїн" (що таки дійсно підтягнувся після 22ї - + купа народу з Порти темпоріс,(литовці прийшли знайомитись і тд.))
- по 17 ст традиційно ми.
- УНР- знову ми
-друга світова - Вінницьке відділення ГО "Честь і слава" + Гріндер з Хмельницього в французкій формі на той же період.
-
Всього трохи більше 40 осіб. дорогу нашим гостям проплатили готель "7 днів" (подяка Сергію Українцю за допомогу) та наш музей (подяка ВІктору Травінському)

Запросили Андрія Пушкаря -друга нашого товариства - ветерана французького легіону - він коли побачив що в фортеці робиться заявив "Що його треба було попередити про таку кількість уніформи" - одразу пішов переодягнувся і теж позував в формі легіонера. За що правда тутже поплатився (ну не привикла людина що вона не в франції і не в африці) - за фуршетним столом для віп персоонажів в нього моментально зникло кепі (особливо для нього дороге - бо символ належності до легіону) та фотоаппарат.

Після концерту - перейшли до презентаціїта показових виступів груп що приїхали. Потім неформальна частина. Для тих хто був в Камянці в перше була справжня нічна екскурсія фортецею - я бачив її закінчення десь за півгодини до старту шарів - отже рекорд Олега Мороза (година сорок) побито - тепер найдовша екскурсія фортецею належить Дмитру Кондратюку - десь по моїм прикидками години 3 з половиною.
Для бачаючих після опівночі на стінах фортеці демонструвались "Україна крізь віки" Гофмана, та "Пропала грамота". кілька десятків глядачів десь до третьої години досить емоційно переглядали кіно. (ми то розраховували на реконів- щоб ім сумно не було, але більшість глядачів були просто відвідувачі фортеці, закінчився сеанс десь о другій з копійками голосними аплодисментами - значить сподобалось).

Ну і на сам кінець - старт повітряних куль - гарно було.

От тож нічка дійсно була нічогенька!
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-20 04:55 pm (UTC)
а слабо в себе в жж теж щось написати про це, слабо, да?:)
(Відповісти) (Parent) (Thread) (Expand)
[User Picture]From: livejournal
2012-05-20 09:05 am (UTC)

История с высоты воздушного шара.

Користувач frater_ursus посилається на ваш запис з История с высоты воздушного шара. пишучи: [...] Таких воздушных кораблей у Франца Леппиха не было...))) Взято отсюда [...]
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: livejournal
2012-05-20 06:11 pm (UTC)

ніч музеїв 2012

Користувач haiduk_kamienec посилається на ваш запис з ніч музеїв 2012 пишучи: [...] http://kamienczanka.livejournal.com/223265.html#t7145249 [...]
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: slayer_bulia
2012-05-21 02:20 pm (UTC)
А що на порті було такого провального?
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-21 02:23 pm (UTC)
цінова політика в першу чергу.
в результаті, колли я там була (субота після 17-20, самий гарячий час, самий топовий), глядачів було зо три десятки всього.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: zamki_kreposti
2012-05-21 06:19 pm (UTC)
> Спочатку про погане - Порта Темпоріс (Porta Temporis) провалилася.

Даже если бы там всё организовали как надо, то против того, чтобы фест заметили выступило одно "маленькое" обстоятельство, а точнее даже два - день города и запуск шаров, ведь оба упомянутых мероприятия потянули на себя одеяло. Слишком много всего происходило, был выбор, на чём сосредоточить внимание и где потратить деньги. И поскольку Русские ворота внизу, а площадь и крепость вверху и как-то ближе, то до ворот не каждый добирался. Погодка, кстати, тоже не радовала.

В субботу шёл на "Порту", но на подходе показалось, что там драйва там нет, как и массовки, потому даже заходить не стал. Если не ошибаюсь, то вы там побывали где-то в районе 18:00 + 5-15 минут?

(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-21 06:43 pm (UTC)
ви фантастично далекі від повітроплавання, що не погано, звичайно, але просто от далекі - і все. "Запуск шаров" ажіотажу не викликає, бо відбувається переважно о шостій ранку в селах за містом :)
а Русские ворота - це в нас що саме?:)
(Відповісти) (Parent) (Thread) (Expand)
From: (Anonymous)
2012-05-26 03:32 pm (UTC)
Пост - дурно пахнущий. Организаторы фестиваля выложились на 300% процентов, честь им и хвала. Вы мадам, прежде чем поливать грязью организаторов, спросите, - ставили ли они перед собою коммерческие цели? Не забывайте, что на фестивале всех участников кормили безплатно, Музыканты выступали постоянно - им тоже дорогу оплатить надо. Вот куда пошли деньги за вход. Спросите любого участника фестиваля, его мнение. Боюсь с Вашим подходом к вопросу, вам не получилось бы сделать и одной десятитысячной того, что сделали эти господа для фестиваля.
С ув. Роман.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-27 06:33 am (UTC)
А що це ви так іноземною і "господа"? Давайте відразу Їхні Високоблагородія, чого ж ?:)
Поцікавтесь у благорордій, скільки дав "лінк" (лише він, без внесків пана Мазурчака і міста) - і в скільки разів ця сума більша за проплату дороги реконструкторам і гонорарів музикантів
(Відповісти) (Parent) (Thread) (Expand)
(без теми) - (Анонімно) Expand
(без теми) - (Анонімно) Expand
(без теми) - (Анонімно) Expand
[User Picture]From: livejournal
2012-06-04 02:43 pm (UTC)

Початок літа. Спека.

Користувач castles_com_ua посилається на ваш запис з Початок літа. Спека. пишучи: [...] ;Ніч музеїв у Старій фортеці [...]
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: real_cowboy
2012-06-06 05:20 am (UTC)
пропоную ЖЖ дружбу
(Відповісти) (Thread)