Blacky (kamienczanka) wrote,
Blacky
kamienczanka

Ніч, варта рекордів

За вікном дощ, чомусь це дуже кльово. Голова гуде, а дощ, здається, трохи допоможе. Вся ніч без сну - у Кам'янці сьогодні рекордно зустрічали сонце.
Назустріч сонцю 2012
Зараз його немає (дощ же), але о 5-25, як і обіцяли метео-сайти, воно показало через сіру хустку з ранкового туману свою рожеву, рум'яну щічку.
Назустріч сонцю 2012Сім куль (Генплан сачкує, ай сачкує!) відправилися о 4-30 з трьох точок у Старому місті в небо. І це було традиційно прекрасно. І політ увійшов до книги рекордів України.
Назустріч сонцю 2012
І я була там
(але 6400 не можна назвати робочим ISO для моєї сімки, тут вже нічого не поробиш).

Назустріч сонцю 2012
Поки високе начальство в особі Ігоря Лобашова прямує до Троїцького майдану (і прямує так святково - бо з кулями у руках. Кулі - завжди свято :о)), на площі вже розкладаються оболонки екіпажів Юрія Аносова (Кам'янець) і Миколи Рубеля (Східниця).

Назустріч сонцю 2012
Мені до Миколи - і я вперше в житті полечу з західноукраїнським пілотом. Що треба знати про галицьких пілотів - вони галантні і ввічливі. Вічний девіз Петра Рибки "Все буде елегантсько!" присутній навіть у відсутність пана Рибки.
(Потім ми елегантсько приземлимося мною в мурашник, але це буде потім - і це буде дуже смішно. Ще на жодному з польотів я так не реготала).

Назустріч сонцю 2012
Крім рекордної комісії працюють кілька телеканалів (на Троїцькій були Тоніс і 24). Ігор дає кулю журналістці - перша проба вітру.

Назустріч сонцю 2012
Перша куля пішла, нехай і маленька. Її трішки поковбасило над каньойном (його ми перелітатимемо кілька разів), але далі все стабільно: вітер прямує на південь, ми підемо за ним.

Назустріч сонцю 2012
З ночі музеїв у фортеці (про неї буде наступний пост) підійшли наші реконструктори. Вінський мене рятує - бо мені вручили грубу рукавицю і половинку справжньої кулі - тримай, поки ми надмухаємо. А тримати важко, ось.

Назустріч сонцю 2012
Є в цьому щось морське, ледь не піратське.

Назустріч сонцю 2012
Смертельний номер: тримання кулі паралельно землі, так уміють лише в Карпатах.

Назустріч сонцю 2012
І все це - задля цього.
Кадри не ахті, я в курсі, але реально це неймовірно, дуже-дуже, КАТАСТРОФІЧНО красиво - місто під тобою, тихе-тихе, зі струмочками вуличних ліхтарів, з рікою "Стрімкої Лані", з фортецею, що світиться десь вдалині.

Назустріч сонцю 2012
О, Вірменський Ринок. Звідти стартуало відразу три екіпажі (ще кілька - зі стадіону ЗОШ № 1).

Назустріч сонцю 2012
Вредні "Гельбе Зайтен" весь час наздоганяли нас, а один раз навіть взялися штовхатися в небі. Я вже матьора повітроплавчиня, але штовханини перелякалася :о)

Назустріч сонцю 2012
АААААААААААААААААААА!!!!! ААААААААААААААААААААА!!!!! Рідна хата під кулею, але ж нічо не видно. Але ж рідна хата!!!! ААААААААААААААА!!!

Ех, шкодую. що стартуємо так рано: перший нічний старт в 2009 році був казковим - бо був одночасно з сонцем. В повній темряві теж є свій шарм, але її дуже тяжко знімати.
Думала потім показати ще реконструкцію нашої посадки біля Острівчан (носом в мурашник, ага), але фіг вам, уява вам в поміч :о)

Тому поки все, побігла на день міста.
Назустріч сонцю 2012

Репортаж в УНІАН
Tags: Весна, Кам'янець-Подільський, Повітряні Кулі, Старе Місто, Фестиваль, Фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments