?

Log in

No account? Create an account
Ніч, варта рекордів - Екзарх Всього Існуючого в екзилі. [entries|archive|friends|userinfo]
Blacky

[ website | "Замки і храми України" ]
[ userinfo | Блекопедія ]
[ archive | Раніше ]

Ніч, варта рекордів [травень. 19-е, 2012|12:52 pm]
Blacky
[Tags|, , , , , ]

За вікном дощ, чомусь це дуже кльово. Голова гуде, а дощ, здається, трохи допоможе. Вся ніч без сну - у Кам'янці сьогодні рекордно зустрічали сонце.
Назустріч сонцю 2012
Зараз його немає (дощ же), але о 5-25, як і обіцяли метео-сайти, воно показало через сіру хустку з ранкового туману свою рожеву, рум'яну щічку.
Назустріч сонцю 2012Сім куль (Генплан сачкує, ай сачкує!) відправилися о 4-30 з трьох точок у Старому місті в небо. І це було традиційно прекрасно. І політ увійшов до книги рекордів України.
Назустріч сонцю 2012
І я була там
(але 6400 не можна назвати робочим ISO для моєї сімки, тут вже нічого не поробиш).

Назустріч сонцю 2012
Поки високе начальство в особі Ігоря Лобашова прямує до Троїцького майдану (і прямує так святково - бо з кулями у руках. Кулі - завжди свято :о)), на площі вже розкладаються оболонки екіпажів Юрія Аносова (Кам'янець) і Миколи Рубеля (Східниця).

Назустріч сонцю 2012
Мені до Миколи - і я вперше в житті полечу з західноукраїнським пілотом. Що треба знати про галицьких пілотів - вони галантні і ввічливі. Вічний девіз Петра Рибки "Все буде елегантсько!" присутній навіть у відсутність пана Рибки.
(Потім ми елегантсько приземлимося мною в мурашник, але це буде потім - і це буде дуже смішно. Ще на жодному з польотів я так не реготала).

Назустріч сонцю 2012
Крім рекордної комісії працюють кілька телеканалів (на Троїцькій були Тоніс і 24). Ігор дає кулю журналістці - перша проба вітру.

Назустріч сонцю 2012
Перша куля пішла, нехай і маленька. Її трішки поковбасило над каньойном (його ми перелітатимемо кілька разів), але далі все стабільно: вітер прямує на південь, ми підемо за ним.

Назустріч сонцю 2012
З ночі музеїв у фортеці (про неї буде наступний пост) підійшли наші реконструктори. Вінський мене рятує - бо мені вручили грубу рукавицю і половинку справжньої кулі - тримай, поки ми надмухаємо. А тримати важко, ось.

Назустріч сонцю 2012
Є в цьому щось морське, ледь не піратське.

Назустріч сонцю 2012
Смертельний номер: тримання кулі паралельно землі, так уміють лише в Карпатах.

Назустріч сонцю 2012
І все це - задля цього.
Кадри не ахті, я в курсі, але реально це неймовірно, дуже-дуже, КАТАСТРОФІЧНО красиво - місто під тобою, тихе-тихе, зі струмочками вуличних ліхтарів, з рікою "Стрімкої Лані", з фортецею, що світиться десь вдалині.

Назустріч сонцю 2012
О, Вірменський Ринок. Звідти стартуало відразу три екіпажі (ще кілька - зі стадіону ЗОШ № 1).

Назустріч сонцю 2012
Вредні "Гельбе Зайтен" весь час наздоганяли нас, а один раз навіть взялися штовхатися в небі. Я вже матьора повітроплавчиня, але штовханини перелякалася :о)

Назустріч сонцю 2012
АААААААААААААААААААА!!!!! ААААААААААААААААААААА!!!!! Рідна хата під кулею, але ж нічо не видно. Але ж рідна хата!!!! ААААААААААААААА!!!

Ех, шкодую. що стартуємо так рано: перший нічний старт в 2009 році був казковим - бо був одночасно з сонцем. В повній темряві теж є свій шарм, але її дуже тяжко знімати.
Думала потім показати ще реконструкцію нашої посадки біля Острівчан (носом в мурашник, ага), але фіг вам, уява вам в поміч :о)

Тому поки все, побігла на день міста.
Назустріч сонцю 2012

Репортаж в УНІАН
ПосиланняВідповісти

Comments:
From: ex_lana_svi
2012-05-19 10:23 am (UTC)
Ох, як це прекрасно!
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: kamienczanka
2012-05-19 12:46 pm (UTC)
дададаадда
(Відповісти) (Parent) (Thread)